Wolne miejsce pracy

MANAGER SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych i kompleksową obsługę klientów hurtowych, w tym:

sprzedaż produktów i usług firmy,

pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z już istniejącymi,

negocjowanie warunków współpracy,

sporządzanie ofert handlowych,

realizację założonego budżetu sprzedaży.

Wymagania:

minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze klientów w branży hutniczej,

wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,

umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,

zdolność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki,

dyspozycyjność,

prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży profili i/lub kształtowników gorącowalcowanych oraz siatek zgrzewanych.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia,

profesjonalne narzędzia pracy,

możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych i rozwoju,

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i aktywnym zespole.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Mysłowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji jednocześnie na adresy: kmiecik@ferona.pl oraz kurek@ferona.pl.

ASYSTENT/KA DZIAŁU SPRZEDAŻY

• bieżąca pomoc handlowcom

• wsparcie rozwoju sprzedaży

• aktywna obsługa klientów i podtrzymywanie relacji handlowych

• pozyskiwanie nowych klientów

• przygotowywanie dokumentów sprzedażowych, ofert, raportów

• obsługa systemów magazynowych

Wymagania:

• ogólna wiedza z zakresu marketingu/sprzedaży

• znajomość pakietu MS Office

• dobra organizacja pracy

• zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

• prawo jazdy kat. B

Mile widziane doświadczenie w branży hutniczej.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe

• dodatkowy system premiowy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Magazynier

Główne zadania:

Prace rozładunkowo - załadunkowe

Ewidencja towaru na magazynie , spisy z natury ,

 utrzymanie czystosci na magazynie

Kwalifikacje mile widziane  :

Doświadczenie w pracy jako magazynier

Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zero

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych ( gazowych )

Oferujemy:

Pracę w stabilnej i rozwijajacej się firmie na terenie Polski

Zatrudnienie na umowę o pracę – umowę zlecenie

Możliwość rozwoju zawodowego

Praca w systemie trzyzmianowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na nasz adres lub emaila  falkowski@ferona.pl