Siedziba firmy i magazyn główny

Siedziba firmy

41-400 Mysłowice ul. Mikołowska 31
Tel.: +48(0)32 762 44 44
Fax: +48(0)32 762 44 32

Godziny pracy: pn. – pt. w godz. 8.00 – 16.00
Magazyn: pn. – pt. w godz. 6.00 – 22.00

Dyrekcja

Robert Ágh

Prezes Zarządu
Tel.: +48(0) 32 762 44 31
Kom.: +48 601 533 599
E-mail:agh@ferona.pl

Robert Agh

Katarzyna Kurek

Asystent Prezesa Zarządu
Tel.: +48(0) 32 762 44 41
Kom.: +48 607 488 599
E-mail: kurek@ferona.pl

Katarzyna Kurek

Dział Handlowy

Marek Kmiecik

Kierownik działu Handlowego
Tel.: +48(0) 32 76 244 30
Kom.: +48 609 677 588
E-mail: kmiecik@ferona.pl

Marek Kmiecik

Piotr Jarek

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 27
Kom.: +48 603 388 399
E-mail: jarek@ferona.pl

Piotr Jarek

Maciej Pasternak

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 37
Kom.: +48 607 799 688
E-mail: pasternak@ferona.pl

Maciej Pasternak

Agata Lamch

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 26
Kom.: +48 601 988 848
E-mail: lamch@ferona.pl

Agata Lamch

Aneta Szymańska

Asystent Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 23

kom.: +48 725 885 085
E-mail: szymanska@ferona.pl

Roman Seferyn

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 25
Kom.: +48 603 885 015
E-mail:seferyn@ferona.pl

Roman Seferyn

Monika Młynarczyk

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 42
Kom.: +48 609 838 882
E-mail:mlynarczyk@ferona.pl

Małgorzata Warmus

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 33
Kom.: +48 887 060 080
E-mail: warmus@ferona.pl

 

Aleksandra Dubełek

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 35
Kom.: +48 885 898 887
E-mail:dubelek@ferona.pl

Tomasz Juszcze

Manager Sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 24
Kom.: +48 605188178
E-mail: juszcze@ferona.pl

Tomasz Juszcze

Joanna Jankowska

Manager sprzedaży
Tel.: +48(0) 32 762 44 36
Kom.:+48 609 088 886
E-mail: jankowska@ferona.pl

Joanna Jankowska

Iwona Płysiuk

Spedytor
Tel.: +48(0) 32 762 44 35
Kom.: +48 603 885 025
E-mail:plysiuk@ferona.pl

Iwona Płysiuk

Dział Zaopatrzenia

Tadeusz Szymik

Kierownik działu Zaopatrzenia
Tel.: +48(0) 32 76 244 28
Kom.: +48 601 433 388
E-mail: szymik@ferona.pl

Tadeusz Szymik

Elżbieta Kędziora

Asystent działu Zaopatrzenia
Tel.: +48(0) 32 762 44 29
Kom.: +48 603 308 899
E-mail:kedziora@ferona.pl

Elżbieta Kędziora

Cezary Sitko

Manager działu Zaopatrzenia
Tel.: +48(0) 32 762 44 38

Kom.: +48 609 678 800
E-mail: sitko@ferona.pl

Cezary Sitko

Aleksandra Pobłocka

Manager działu Zaopatrzenia
Tel.: +48(0) 32 762 44 29

Kom.: +48 607 322 303
E-mail: poblocka@ferona.pl

Dział logistyki

Mariusz Falkowski

Kierownik działu Logistyki
Tel.: +48(0) 32 762 44 20
Kom.: +48 601 466 766
E-mail: falkowski@ferona.pl

Mariusz Falkowski

Piotr Popielski

Kierownik Magazynu 
Tel.: +48(0) 32 762 44 21
Kom.: +48 607 363 378
E-mail: popielski@ferona.pl

Piotr Popielski

Adam Włodarski 

Kierownik zmiany
Tel.: +48(0) 32 762 44 21
Kom.: +48 601 560 355
E-mail: wlodarski@ferona.pl

Tymoteusz Wójtowicz

Kierownik zmiany
Tel.: +48(0) 32 762 44 21
Kom.: +48 669 788 884
E-mail: wojtowicz@ferona.pl

Tymoteusz Wójtowicz

Tomasz Szłapa

Kierownik zmiany
Tel.: +48(0) 32 762 44 21

Kom.: +48 601 527 277
E-mail: szlapa@ferona.pl

Dział Finansowy

Sylwia Fedorek

Kierownik działu księgowego
Tel.: +48(0) 32 762 44 22
Kom.: +48 605 333 339
E-mail: fedorek@ferona.pl

Sylwia Fedorek

Monika Mikołajczyk

Samodzielna Księgowa
Tel.: +48(0) 32 762 44 34
Kom.: +48 601 466 033
E-mail: mikolajczyk@ferona.pl

Monika Mikołajczyk

Ewelina Bothur

Samodzielna Księgowa , Specjalista do spraw kadr i płac
Tel.: +48(0) 32 762 44 34
Kom.: +48 605 554 544
E-mail: bothur@ferona.pl

Ewelina Bothur

Aldona Gąsiorek

Samodzielna Księgowa
Tel.: +48(0) 32 762 44 34

Kom.:+48 785 090 095
E-mail: gasiorek@ferona.pl

Aldona Gąsiorek