O spółce

Ferona Polska S.A. rozpoczęła sprzedaż wyrobów hutniczych na terenie Polski w lipcu 2007, jako spółka partnerska ze 100% udziałem Ferony A.S. Siedziba i magazyn firmy znajdują się w Mysłowicach na ul. Mikołowskiej 31, w pobliżu autostrady Katowice-Kraków, co zapewnia dostępność, dobrą komunikację i szybkość dostaw naszych produktów.
Spółka Ferona Polska S.A. w swej działalności opiera się na długoletnim doświadczeniu Ferony A.S., korzystając z jej wsparcia w zakresie know-how oraz Systemu Zarządzania Jakością. Ferona A.S. z siedzibą w Pradze, jest nowoczesną firmą handlowo-produkcyjną, zajmującą się sprzedażą wyrobów hutniczych, wyrobów przemysłu metalurgicznego oraz metali nieżelaznych. Ze sprzedażą przekraczającą 1 000 000 ton rocznie jest wiodącą hurtownią tego typu w Europie Środkowej. Oddziały i magazyny Ferony znajdują się na całym obszarze Czech, Słowacji i Polski, co umożliwia bezpośredni kontakt z klientem.
Bezkonkurencyjny zakres asortymentu oraz szeroki zakres świadczonych usług (transport na miejsce przeznaczenia, cięcie materiału na wymiar, zbrojarnia) przyjemnie zaskoczą każdego, kto zdecyduje się skorzystać z oferty grupy Ferona. Przemyślana strategia i synergia współpracy to gwarancja rozwoju i biznesowe bezpieczeństwo.

Historia spółki

Więcej informacji

System zarządzania jakością

Więcej informacji

Członkowstwo

Więcej informacji

Ogólne warunki sprzedaży

Więcej informacji

Strategia podatkowa

Więcej informacji

Dla Akcjonariuszy

Więcej informacji