Usługi

Grupa Ferona posiada trzy główne centra serwisowe. Dwa z nich zlokalizowane są w Czechach  -  w Ostrawie i Hradcu Králové, trzecie - w słowackiej Bratysławie.

Najbliższym, a tym samym podstawowym dla nas jest to założone w 2000 roku w Ostrawie. Posiada ono linie cięcia poprzecznego oraz wzdłużnego. Doskonała jakość wytwarzanych tam blach oraz atrakcyjne położenie dają nam przewagę nad firmami konkurencyjnymi, które działają w Polsce. Dodatkowym powodem do dumy jest tamtejsza linia produkcji spawanych rur oraz profili zamkniętych. Dzięki temu mogą Państwo znaleźć również na polskim rynku wysokiej jakości profile zamknięte. Konkurujemy nimi skutecznie z polskimi producentami.
Centrum zlokalizowane w Hradcu Králové powstało w 2002 roku i specjalizuje się w cieciu wzdłużnym blach oraz cieciu poprzecznym blach zimnowalcowanych.
Najnowsze i jednocześnie największe centrum znajduje się w Bratysławie, nad Dunajem. Dzięki swoim technicznym możliwościom tamtejsza linia cięcia blach jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych w naszej części Europy.

Cięcie blach

Więcej informacji

Cięcie prętów i kształtowników

Więcej informacji

Cięcie bloków

Więcej informacji

Cięcie kręgów zimnowalcowanych SSC Hradec Králové

Więcej informacji

Cięcie kręgów gorącowalcowanych SSC Ostrava

Więcej informacji

SCS – cięcie kręgów gorącowalcowanych SCS Bratysława

Więcej informacji

Produkcja rur spawanych i profili zamkniętych

Więcej informacji

Stretcher w SSC Ostrava

Więcej informacji