Siedziba Firmy i Magazyn Główny

Dyrekcja

Robert Ágh
Prezes Zarządu
tel.: +48(0) 32 762 44 31
tel.: +48 601 533 599
e-mail.: agh@ferona.pl
Katarzyna Kurek
Asystent Prezesa Zarządu
tel.: +48(0) 32 762 44 41
tel.: +48 607 488 599
e-mail.: kurek@ferona.pl

Dział Handlowy

Marek Kmiecik
Kierownik działu Handlowego
tel.: +48(0) 32 76 244 30
tel.: +48 609 677 588
e-mail.: kmiecik@ferona.pl
Piotr Jarek
Manager Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 27
tel.: +48 603 388 399
e-mail.: jarek@ferona.pl
Maciej Pasternak
Manager Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 37
tel.: +48 607 799 688
e-mail.: pasternak@ferona.pl
Agata Lamch
Manager Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 26
tel.: +48 601 988 848
e-mail.: lamch@ferona.pl
Aneta Szymańska
Asystent Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 23
tel.: +48 725 885 085
e-mail.: szymanska@ferona.pl
Roman Seferyn
Manager Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 25
tel.: +48 603 885 015
e-mail.: seferyn@ferona.pl
Patrycja Kuzia
Asystent Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 42
tel.: +48 785 090 095
e-mail.: kuzia@ferona.pl
Aleksandra Dubełek
Manager Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 35
tel.: +48 885 898 887
e-mail.: dubelek@ferona.pl
Tomasz Juszcze
Manager Sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 24
tel.: +48 605188178
e-mail.: juszcze@ferona.pl
Joanna Jankowska
Manager sprzedaży
tel.: +48(0) 32 762 44 36
tel.: +48 609 088 886
e-mail.: jankowska@ferona.pl
Iwona Płysiuk
Spedytor
tel.: +48(0) 32 762 44 35
tel.: +48 603 885 025
e-mail.: plysiuk@ferona.pl

Dział Zaopatrzenia

Tadeusz Szymik
Kierownik działu Zaopatrzenia
tel.: +48(0) 32 76 244 28
tel.: +48 601 433 388
e-mail.: szymik@ferona.pl
Elżbieta Kędziora
Asystent działu Zaopatrzenia
tel.: +48(0) 32 762 44 29
tel.: +48 603 308 899
e-mail.: kedziora@ferona.pl
Cezary Sitko
Manager działu Zaopatrzenia
tel.: +48(0) 32 762 44 38
tel.: +48 609 678 800
e-mail.: sitko@ferona.pl
Aleksandra Pobłocka
Manager działu Zaopatrzenia
tel.: +48(0) 32 762 44 29
tel.: +48 607 322 303
e-mail.: poblocka@ferona.pl

Dział Logistyki

Mariusz Falkowski
Kierownik działu Logistyki
tel.: +48(0) 32 762 44 20
tel.: +48 601 466 766
e-mail.: falkowski@ferona.pl
Piotr Popielski
Kierownik Magazynu
tel.: +48(0) 32 762 44 21
tel.: +48 607 363 378
e-mail.: popielski@ferona.pl
Adam Włodarski
Kierownik zmiany
tel.: +48(0) 32 762 44 21
tel.: +48 601 560 355
e-mail.: wlodarski@ferona.pl
Tymoteusz Wójtowicz
Kierownik zmiany
tel.: +48(0) 32 762 44 21
tel.: +48 669 788 884
e-mail.: wojtowicz@ferona.pl
Tomasz Szłapa
Kierownik zmiany
tel.: +48(0) 32 762 44 21
tel.: +48 601 527 277
e-mail.: szlapa@ferona.pl

Dział Finansowy

Sylwia Fedorek
Kierownik działu księgowego
tel.: +48(0) 32 762 44 22
tel.: +48 605 333 339
e-mail.: fedorek@ferona.pl
Monika Mikołajczyk
Samodzielna Księgowa
tel.: +48(0) 32 762 44 34
tel.: +48 601 466 033
e-mail.: mikolajczyk@ferona.pl
Ewelina Bothur
Samodzielna Księgowa, Specjalista do spraw kadr i płac
tel.: +48(0) 32 762 44 34
tel.: +48 605 554 544
e-mail.: bothur@ferona.pl
Mariusz Langner
Samodzielny Księgowy
tel.: Tel.: +48(0) 32 762 44 34
e-mail.: langer@ferona.pl